» Poradna » Programy

GTA 5 - nastavení

Dobrý den,po delší době jsem si opět stáhnul GTA 5, a k mému nemilému překvapení udělali nějakou změnu s troubením pomocí klávesy E, člověk může troubit jen pouze pokud nepřidává rychlost pomocí klávesy W, vím, že v minulosti šlo troubit normálně i za jízdy, je to takové otravné pro herní zážitek...Máte taky obdobný problém? Případně instrukci jak to vyřešit?Hru jsem aktualizoval, ověřil integritu souborů hry, žádné módy či skripty nemám instalované.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

GTA neznam, ale klidne to muze byt klavesnici. Bezne klavesnice nedokazi zaregistrovat vsechny kombinace klaves. Nevim jestli to je tento pripad, ale za vyzkouseni s lepsi klavesnici to mozna stoji.

Dobrý den,děkuju za tip, ano vyzkoušel jsem to a nezabralo to, zkoušel jsem i Key Bendings a stejně to nezabralo...