GT 730 vs. hry

Zdravím viete mi poradiť či je moja grafická karta vhodná na hry ? Nvidia GeForce GT 730 4GBChcel by som vedieť či si mám kúpiť aj nejakú novú hru alebo radšej nie.//titulek dopněn//

Odpovědi na otázku

Radšej nie...

Takže na tejto grafike nerozbehnem novšie hry ?

Mária určite... Fakt nedokážeš popchopiť, že ak sú tu GK o min. 3 generácie novšie (záleží na jadre tej GT 730) a ešte k tomu aj najpomalšia GT 1030 je výkonnejšia a nad ňou je ďalších 8 GK (1060 počítam 2x) ak nepočítam Titana, tak podľa Teba na čo sú, keď by stačila GT 730? Dnes sa doporučuje i5 a aspoň GTX 1050 Ti, optimálne 1060/6 a vyššie. Daj zoznam hier a rozlíšenie

A BTW, 4 GB VRAM nemá ani oveľa lepšia GT 1030... Takže si kupuješ Trabanta s 100l nádržou. Na tú GK je asi aj 1 GB veľa (ak nechceš hrať hry na vyššie detaily so slideshow). Ale je fakt, že sú hráčí, ktorí radšej vyemenia GK, aby mali 60+ FPS a sú hráči, ktorým stačí 25 FPS na low a 720p...

Na GK roku 2005 , iba hry z roku 2005 . A konečne GT karty neboli ani vtedy hracia , ale na multimedia .

GK je z roku 2014, ak ide o preznačenú GT 4xx, tak tá je z roku 2010. Ale ani pred 8 rokmi to nebolo nič moc (až GTX 750 bola herná GK)

Výborná. Ber a pař