» Poradna » Ostatní

Gratulujeme k vyhre O2! virus Macbook?

Ahoj, potadite nekdo, jak se toho zbavit? Okna prohlizece se presmerovavaji na podvodnou vyhru telefonu od O2:Drahý zákazníku O2, gratulujeme!O2 během následujících 7 dní slaví výročí, během kterého Vám chceme poděkovat za to, že nás využíváte jako svého internetového poskytovatele. ATD.. Mam Macbook air, prohlizec Safari. Pouzivam Mac uz 10let a jeste jsem s virem nesetkala. Jsem tudiz dost bezradna.Dekuji,Dagmar

Odpovědi na otázku

Stává se to jen u konkrétní stránky/pár stránek?

Ano, je to jen u par stranek.

Není to vir v počítači, ale na stránce, kde ti to skáče. Zbavíš se toho, až to odstraní provozovatel webu.

Aha, ok, diky!

Mám to také , teď zrovna mně to skočilo i na této stránce , už o tom jednou psali , ,musí to opravdu odstranit provozovatel stránky .

Používat prohlížeč Brave nebo nainstalovat uBlock Origin.https://github.com/gorhill/uBlockPokud se to zobrazuje nadále, máš nějaký vir.

OK. Diky!

Mel jsem to 3x dopoledne v pocitaci jako od upc vodafone ( odkaz na to pak byl Polsky web elektrokola co jsem par dnu hledal). Akorat problem ze jsem musel vzdycky znova najit treba zive stranky neslo to poslat kde slunce nesviti