» Poradna » Ostatní

Grand theft auto sam andreas cheaty

Dobrej, zajímá mě, když sem hrál gta san andreas tehdy na playstation 2 a používal cheaty, tak jestli by šly na playstation 4 ty z playstation 2

Odpovědi na otázku

Kdo je dobrej nevim, ale proč si nenajdeš cheaty pro PS4 a zatěžuješ si s tím hlavu?

Protože nikde cheaty na ps4 najit nemohu

To jsi taková lama, že potřebuješ na hraní cheaty? To musí pak být skvělý zážitek ze hry...

A není to na rozhodnutí toho konkrétního jedince.

Hrál si někdy SA? Tam prostě patřej po tom co dohraješ kampaň.

Proč Lama? Ke GTA cheaty patří. Filip se normálně zeptal, tak nechápu proč hned ta nadávka.