Grafikcá karta, herní, úzkoprofilová

Ahoj, sháním do úzkého počítače (kde je nahnácaná každá věc) nějakou moderní grafickou kartu, aby to nebyl starý typ, nevyznám se v tom která je lepší, horší, chci aby to mělo výkon zhruba stejný jako Nvidia GTX 960, kterou jsem měl před 3ma rokama, potřebuji ale aby karta byla úzká, aby se příliš nezahřívala a aby neměla tak velké nároky na zdroj, snad se nějaká dá zvolit z těch co byly uvedeny v posledním roce, pomůžete mi vybrat správnou ? díky

Odpovědi na otázku

som prekvapeny, ze niekto vobec lowprofile robi s "takto vykonnou" grafikou, a nie, nieje to posledny rok, 1050ti je vyssi lowend z roku 2016, takze asi taky to ma vykon...

ty blaho porad 1050ti ? oni opravdu nedokázali vymyslet za 3 roky nic nového ? a co AMD, nemá něco ? GTX 1050ti jsem kdysi také zkoušel, to je vlastně lepšá vzít GTX 960 (GTX 1050 má problémy se starejma deskama někdy) a větší zdroj

Jak to jako chces udelat, kdyz tan nejde nacpat chladic co to uchladi. Kup normani skrin a bude po problemu. Delaj se i "male" ITX bedny kam jde dat karta standardni dvouslotova grafika, stejna tak i klasicky ATX zdroj.

pokud jde o co nejmensi velikost tak treba: https://www.alza.cz/silverstone-sg13b-sugo-d4...

vzdyt i ta je ale stara pres rok, AMD nema nejakou levnou nizkoprofilovou ?

Technicka, mas vubec poneti o tom co je na trhu? Vzdyt je to aktualni generace nVidie. A AMD, v teto kategorii nic noveho nema a uz vidim jak uchladis RX580 na nizkoprofilove karte :D .

Když se snažíš předělat nějaký kancl stroj na herní PC, tak si moc vyskakovat nemůžeš. GTX 1650 má TDP jen 75 W, takže je to pravděpodobně na dlouhou dobu nejvýkonnější karta, kterou je možné vyrobit i v LP provedení. Novější GTX 1650 Super má TDP 100 W a to nikdo v LP nevydá. Natož pak RX od AMD, které mají vyšší spotřebu.A není rok stará, vyšla v březnu. Cenově konkurenční RX 570/580 jsou o dost starší. Nová RX 5500 XT je pak dražší a v LP ji také neuvidíš.