Grafika

Dostal jsem P.C. při spuštěni se ukaže na monitoru napřed OUT OF RANGE a pak se objevi ruzne čary a pismenka nejde se dostat ani do biosu

Odpovědi na otázku

Česky by to nešlo? Na co se vlastně ptáte? Obrázek té obrazovky by nebyl? Konfigurace PC?

Ak pripojíš normálny LCD cez DVI, nie je možné, aby nešiel obraz. Vo Win so starším LCD a cez (asi) VGA pri nastavenom vysokom rozlíšení je to normálne, ale na začiatku je rozlíšenie asi 640x480 a to zvládne aj 13" CRT

nemam LCD monitor mam ten obyčejny velky