Grafika

Dobrý den ma starou základní desku z pci-e expres 2.0co se stane když tam dam grafiku co ma pci-e vjetšíděkuji

Odpovědi na otázku

Co by? Díky zpětné kompatibilitě to bude normálně fungovat. Spíš se ptej, zda má smysl cpát tu konkrétní grafiku do tvého konkrétního PC.

Beze strachu. Pojede to. Teoreticky ten slot bude grafiku pribrzdovat, ale v praxi to ani nepoznate (par % by to mohlo byt v pripade tech nejvykonnejsich grafik).http://www.ddworld.cz/aktuality/graficke-karty-...

OT: Link z DDworldu, ajta krajta... (nikdy nevíš, jestli je to lež, nebo si to jen vymyslel)

Hodil jsem to prvni, na co jsem narazil. Tohle je nastesti real, ale porovnavani grafik nebo procesoru bych sem od nej nedal.