Grafika

Chci si koupit grafiku a nevím jaká je lepšíGIGABYTE GV-N960WF2OC-2GD 2GBMSI GeForce GTX 1060 3G OC, 3GB GDDR5MSI R9 380 GAMING 4G, 4GBZáleží mi na grafické výkonnosti

Odpovědi na otázku

Z těchto jasně ta 1060 3GB

A prej, že nemáš prachy... už jsem ti chtěl darovat 660ti, která se mi povaluje v krabici přes 2roky...Psal si, že ti GK jede na 60% a CPU nestíhá...tak, že raději nejdeš do i5?

nVidia v každém případě.....

bud MSI RX470 4GB nebo dosetri na plnohodnotnou GTX 1060 6GB. Rozdil neni jen v mnozstvi pameti.