» Poradna » Ostatní

Grafika

Dobrý den, chřel by chce zeptat jestli moje stara grafika bude pasovat do této zakladní desky. :)Grafika : http://www.czc.cz/asus-en210-silent-di-1gd3... Zakladní deska : http://www.czc.cz/asrock-980de3-u3s3-amd-76... Děkuji za odpověď :) TenFeddye

Odpovědi na otázku

Tož obojo má PCI-E Express 2.0, tak by mělo.

Ok, Díky :)

Uf. Vždy, když vidím tuhle fosilní 210ku, tak mne zamrazí a v duchu si říkám, že to Nvidia asi prodává po kilech. Absolutně nejhorší možná koupě. Grafika, které chybí i některé běžné funkce pro akceleraci videa. ☺

při testu u kamarada na GTA V jelo na stredni detajly uplne v poho. a na Call Of Duty Black Ops 3 na stredni minimalni ale mezi strednimi a nizkymi neni rozdil.

640x480? Nie som na toto odborník, ale na GTA V pri fHD sa doporučuje nad GTX 750

Na 645 jsem rozjel BO1 na max (bez anti atd filtrů)... ale to co popisuje je nemožné, aby si tak pískal. Nech ho plavat.

Ak som dobre zistil, GTA V by mala ísť spustiť na 8800 GT, niečo mierne nad je GT 730, tak možno na tej, len s koľkými FPS a pri akom rozlíšení? GT 210 je ďaleko pod 8800 GT

"....Grafika, které chybí i některé běžné funkce pro akceleraci videa..." A to jaké? Samsungův Život v oceánu akceleruje normálně.