Grafika

Skoušel sem rozjet hru tron 2.0 na pc s int. graf. kartou a píše mi to něcoo podpoře hardware TnL, takže ta karta to asi nepodporuje. Myslíte aleže by to mohlo být ovladačema?, protože je to na dost nové zákl. desce (grafika je - intell grafics extreme 2 128mb)

Odpovědi na otázku

pozri čo ta hra vižaduje a či to grafika podporuje.

Zadna onboardova Intelacka grafika nema HW podporu TnL, pouze nejnovejsi Intel Media Accelerator 900 emuluje TnL pres SW, bohuzel, u Extrem Graphics 2 se na to Intelove vykaslali uplne. Zkus si vygooglovat a stahnout program 3DAnalyze ktery umi provadet SW emulaci TnL, u nekterych her to pomaha.