Grafika problem

Dobry den mam nový počitač a po pár hodinach som si dal inštalovať hry CS:GO a GTA V. Mám grafiku gtx geforce 1050 ti 4gb. KEd sa mi hra nainstalovala tak som si samozrejme išiel zahrať a vyskočilo mi okienko: "Your graphics does not support all features (CSM) needed to run this game." Skusil som updatnúť grafiku ale nepomaha.Neviem či je to windowsom alebo grafikou.kdo vie nech mi poradi. Dakujem. <3

Odpovědi na otázku

Tak dik pokusim sa

Keby by som preinstaloval Windows mohlo mi to pomocť?

Pomohlo by Ti, keby si mal zálohu, ale je to marné, je to marné, je to marné. Ľudia budú radšej preinštalovávať

hry mi nejdu ani mi nejde nvidia ovladaci panel.