Grafika low profile

Dobrí den chtěl bych se zeptat chtěl bych si koupit novuo grafiku ale na zakladnídesce mam napsáno 25w u pcie slotu souvisíto nějak stim dekuju

Odpovědi na otázku

Do nějaké kancl mašiny vyřazené z fabriky se to nevyplatí. A jaká přesně je to deska? Podívej se třeba AIDA64, vyhodí ti přesný typ:http://www.aida64.com/

Low profile znamená, že je karta nižší než obvykle. Se spotřebou to přímo nemá nic společného, i když je pravda, že LP karty jsou obvykle méně výkonné a tedy i méně žravé.

Hele nevím jistě, ale viděl sem HP stroj, co to takhle měl... ale to byl uplnej odpad, tam byla nějaká 240W prskavka zdroj a nějakej zobrazovač excelu x let starej. Chce to vědět, co to je za pc, protože pokud je to podobnej bastl, nemá do toho smysl cokoliv cpát (napsal bych investovat, ale to by bylo dost nepřesný pojem v tomto případě....)