Grafika amd +nv

dobry den chci se zeptat jak zprovozním dvě grafiky na jednom pc od gpu amd druha pro physx nvidia,amd hd5770 1024mb druha gts 250 ddr3 512mb,podotykam že mam zakladní desku asus m5a97 evo tudiž mam sice dve pci ex ale jedna ma 16x a druha myslim že ma jen 8x či 4x,tak jestli se to da ještě zprovoznit a jestli nebude moc tlumit vykon uzke hrdlo druhe pciex?

Odpovědi na otázku

Nelze, i u jednoho výrobce to musí být jedna řada, ideálně jeden typ čipu viz návod. Jediné co můžeš udělat ty, že danému SW přiřadíš v nastavení tu kartu kterou chceš (na výpočty, zobrazovat bude primární), ne obě.