Grafika a procesor

Dobrý den , nevím co mám za pc jestli průměrné nebo herní.. ale když jsem cca před 3 rokama kupoval a skladal tento počítač měl být udajně herní. bohužel ale na natáčení to vůbec nestíhá a ani na vysoké detaily ve hře. proto se vás chci zeptat lze vyměnit mojí grafiku a procesor amd na intel popřípadně co by jste mi doporučili za dobrou cenu a dobrý výkon ? Abych mohl natáčet, streamovat a vše aby pěkně bez sekání či špatného bitratu šlo.Prosím napište co vyměnit vše v té levnější variantě.Moje sestava nyní - PROCESOR - AMD Phenom(tm) x4 965 3.40Ghz 64bitovýRam - 8GBWindows 10Grafika - AMD Radeon HD 7700 Serieszákladní deska - GIGABYTE GA-970A-DS3to je asi vše nevím co doplnit. Každopádně na netu podle infa by to měl být herní pc ale opravdu se mi tak nezdá možná tak první půl rok vše šlo kromě těch videí a stremu ale přitom internetem to nemůže být ten mám dost silný. Prosím o info už nevím rady co dělat :/ Díky. Petr.

Odpovědi na otázku

7730, 7750, 7770 nebo 7790? Každopádně slabé už je obojí. Zvlášť na streamy.

"Před 3 rokama" => bazar? Je to ~ 10 let starý hw."udajně herní" to opravdu není.Na platformě AMD AM2/AM3 se stavěly profi WKS.Ke grafickým hrám slouží platforma Intel LGA 115x.Co s tím?Prostuduj si DS:http://forum.zive.cz/viewtopic.phpK daným účelům min.http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Aha. já se v tom bohužel nevyznám. mohl by jsi mi tedy doporučit nějakou sestavu do 20 tisíc? a popřípadně kde je to nejlepší zakoupit ?

Sestavy najdeš v DS.Většina prodejen IT je schopna vybranou sestavu smontovat a nainstalovat vybraný OS.

Teoreticky vymeniť CPU za FX-6300, ale veľmi pretaktovať nepôjde, lebo doska má len 4+1 fázy aj to nechladené a k tomu GTX 1060

Doporučovat dnes FX je zvrhlost!

jestli ti nekdo prodal phenom v nove sestave 3 roky zpet, tak s tebou pekne vy*ebal.