» Poradna » Programy

Grafický pásmový equalizér TECHNICS SH-GE70

Ahojte, mate doma Grafický pásmový equalizér TECHNICS SH-GE70 ? Ako sa to zapaja s receiverom a dvd-playerom ? Prosim len fundovane odpovede...

Odpovědi na otázku

Pred amplifier(receiver) za zdroj signálu-cd player,tuner.

Koupil jsem starší Technics sh ge70.Grafika svítí moc slabě,nevíte čím to může být?Vypadá to jako by tam šlo málo proudu.

Zdravím, mám stejný problém. Dokonce hrál dost špatně, vyměnil jsem všechny kondenzátory a zvuk se zlepšil o 200% ale displej svítí pořád dost špatně, pravděpodobně vysvícené segmenty, jedině vyměnit oba displeje, což není dneska už moc reálný. Sám hledám na netu nějaký kusy na díly, třeba s vadnou zdrojovou částí, což je nejčastější problém u tohohle modelu.