» Poradna » Ostatní

Grafický ovaldač

Potřeboval bych poradit.. v průběhu hraní hry na počítači mi hra spadla a od té doby mám problém s grafickým ovladačem. Chtěl jsem si nainstalovat novou verzi ovladače, takže jsem si ji stáhl, nainstaloval a po dokončení instalace jsem restartoval počítač. Když počítač naběhl, ovladač nainstalovaný nebyl a v GeForce byl stejný požadavek jako před restartem počítače - "Restartujte počítač". Instalaci jsem provedl několikrát, jak expresní tak vlastní. Zkoušel jsem i program DDU, který vyčistí celý počítač od ovladačů, což jsem provedl v nouzovém režimu, jak jsem se dočetl na internetu. Každému to pomohlo, mně bohužel ne, takže už nevím co dál.

Odpovědi na otázku

-kdyz nepomůže ovladač novější , zkuste starší.-když nejde od výrobce chypu (Nvidia) zkuste od výrobce karty/sestavy/notebookuJinak samozřejmě i ta Vaše tajná grafická karta mohla odejít.

Vies, aku verziu ovladaca si instaloval, takze si to pozri v nastaveniach grafiky a je celkom mozne, ze mas riadne nainstalovany. Niekedy ten "GeForce" vstane lavou nohou a vypisuje bludy.