» Poradna » Programy

Grafický návrh sítě

Ahoj všici, nevite nekdo o nejakej dobrem sw na graf. navrh topologie site?dokud jsem jeste chodil do skoly a delali jsme cna (cisco network academy) tak mi velice vyhovoval packet tracer, dnes uz nepotrebuju simulovat i funkcnost, ale pouze graf. navrh. Diky za radu.

Odpovědi na otázku

Dia, ake neni to presne na site. Ale das tam par veci.

Tak pokud ti jde defacto jen o to vyrobit flowchart, tak zmíněná Dia nebo yEd Graph Editor:https://www.yworks.com/products/yedV obojím jsou myslím už k dispozici síťařské symboly.

GNS3 2.1.3 na www.majorgeeks.com 18 nebo 19.1.2018.

GNS3.

Dal by se i pouzit “The Dude” od Mikrotiku - a da se pak pouzit i pro samotny monitoring uz hotove sítě

Přidám další free - Diagram designer (MeeSoft)