Grafickou kartu

Zdar, mám:zákl. desku: ga-h81m-hd3cpu: Pentium G3460ram: 8GBzdroj: 370Wa sháním herní grafickou kartu. Co říkáte na "Sapphire PULSE RX560 2GB (128) aktiv". Doporučíte i jinou?Odhaduju, že budu muset zdroj vyměnit za lepší. Ale stejně, kdyby se něco našlo, tak dííky.

Odpovědi na otázku

Tak buď chceš herní grafiku nebo RX 560.Pokud nechceš měnit zdroj, nejlepší, co můžeš koupit, je GTX 1050 Ti. Ale vzhledem k mizernému CPU je I ta RX 560 2GB více než dost.

Díky, ještě mi prosímtě řekni, proč se ti nelíbí ta RX 560?

Není to herní grafika

Ve filtru karet na jednoom eshopu byla vedená jako herní, tak fajn, dám na tebe :))

Protože je slaboučká. Ale mě se nelíbí ani ta GTX 1050 Ti, protože na svůj výkon je pěkně drahá. O dost lepší RX 570 stojí skoro stejně, ale díky vyšší spotřebě znamená i výměnu zdroje a k tomu CPU je už příliš silná. Bude se ti flákat ale moderní hry se ti budou stejně sekat.

Dobře, ted jsem ti hledal tu GTX 1050 Ti, a našlomi to ASUS, MSI i GigaByte. Chápu správně, že je to fuk, že to gtx 1050 Ti je jen označení jádra a ti výrobci si k tomu jen dodělali zbytek?

Přesně tak. Liší se jen provedením desky a chlazení. Výkon je u všech +- stejný. A jelikož je to úsporná grafika, nemá na ní příplatek za hustodémonskykrutopřísný chladič valný smysl.

paráda, díky moc!

Radšej napíš čo chceš hrať či to má vôbec zmysel kupovať . Tá karta v kombinácii s procesorom nieje Boh vie čom.

Vlastně i kdyby by byla, tak ten zbytek včetně CPU herní vůbec není.

Ak nemáš žiadnu gk tak asi nemáš moc na výber Max tu gtx 1050ti . Tam je viac problémov aj keby chceš upgrade na I5 44xx aby sa neflákala tá RX 570 budeš potrebovať nový zdroj a chladič a to už sme na sume kde nastáva otázka či by nebolo lepšie našetriť na schopnejší počítač.