Grafickou kartu do starého počítače

Ahoj,pár let zpět jsem babce nechal svůj starý počítač, není to uplný šrot, ale takových 5 let už určitě má. Teď mu odešla GPU a zbytek vypadá pořád použitelně, tak jí tam chci koupit jen novou ať to může zase používat. Její nároky jsou úplně nulové, chodí akorát na mail a různě brouzdá po netu a maximálně se podivá na nějaké video. Jde mi o to nekoupit jen jakoukoli levnou GPU, spíš pokud máte někdo podobnou zkušenost nebo ozkoušenou GPU, která je vhodná v této situaci.Díky za rady

Odpovědi na otázku

A co napsat něco konkrétního? Alespoň desku a CPU. Nemáš tam náhodou integrovanou? Ta by na popsané činnosti bohatě stačila.

V teto situaci je vhodna vicemene jakakoli bazarova GK. Ale jen uvedeni dalsich podrobnosti o HW umoznuje zpresnit vyber. Jenze Vy vubec zadne zasadni informace nesdelujete..

Kazda ne. Jakou logiku by melo kupovat nenazranou herni kartu. Lepsi koupit neco usporneho a soucane moderniho, tj. GT 1030, RX550/560, oboji bazarove za slusne ceny, nizka spotreba a souasne to nejmodernejsi co v danem segmentu trhu existuje.

Tak bud logiku pouzivate, nebo nepouzivate. Kdyz je vhodna jakakoli, kazdy normalni clovek porizuje tu nejlevnejsi. Pouziti selektivni logiky je ... usmevne.

kup to najlacnejsie bez ventilatora, aby mala pozadovany (agp, pcie) slot a vystup na monitor ktory mas (vga, dvi, hdmi, DP..). Vybavene.

Stačilo by se podívat, jaká grafika tam odešla. Na 99 % koupíš v bazaru stejnou a může sloužit dalších 5 let.

Ak meniť, tak za novšiu predsa.