Grafické karty

Ahoj,Loni jsem kupoval GK s RX 570 za 3 500. Letos se prodává za 5 000+. Nevíte někdo proč to tak podražilo? Nehledě na to, že dříve měl zastarávající HW tendenci zlevňovat.

Odpovědi na otázku

Vánoce + nedostatek HW. Ale pokud někdo dnes koupí starou RX 570 za 5000+, dobře mu tak. Smysl to nemá žádný.

To jsi kupoval nějakou použitou, ne?

Ne, novou. A ještě k tomu byly 2 hry.

Loni začal ASRock nově vyrábět grafické karty a cenu u těch svých prvních modelů nasadil hodně nízko, např. RX570 právě na cenu kolem 3500 Kč. Já sám jsem si to za tu cenu taky nenechal ujít. Možná kvůli tomu trochu zlevnili i ostatní.

Inflace je sfiňa, peníze se tisknou jako o závod...

Já loni pred vanocema koupil GB 1660 super lehce pod 6, ted ta samá karta stojí 7

protože bitcoin

Tady vypada na poradnu Vasika Klausu !

3070 skladem v ts bohemia za 20 000Kč. Tomu říkám zlodějina.Jinak Michale, kdybys tu kartu šel teď reklamovat, třeba do alzy tak ti za ni vrátí peníze. Zapomeň, že by ti ji vyměnili.