Grafické karty vs širokoúhlý monitor

Chtěl bych se zeptat jestli grafická karta Sapphire radeon 9200 atlantis a grafická karta radeon 9200 pro family utáhnou rozlišení 1920x1200 na novém širokoúphlém monitoru.
Děkuji za odpověď..

Odpovědi na otázku

Odpověď na otázku je nečekaně na nějakých pofidérních stránkách nějaké firmy AMD http://ati.amd.com/products/radeon9200/radeo... ... , jak ta to může vědět co?

Bez problemu. To zvladne kazda soucasna karta. (V zasade to zvladnou i karty pet let stare...)

Zobrazení ano, výkonem budou odpovídat tomu, co jsou zač.

Problém může být jedině při přehrávání videa, kde může chybět výkonnější HW akcelerace.