Grafické drivery - Kód 43

Ahoj předevčírem sjem reinstaloval můj počítač ze začátku to vypadalo temně a počítač šel málem do servisu ale potom se mi podařilo ho nějak uvést do provozu ale je tu jedne zádrhel nefungují mi ovladače na obě grafické karty obě hlásí chybu 43http://imgur.com/lj5bpepAktuápně mám nainstalované ovladače z officiálního webu AMD mám naisntalovanou verzi Crimson Edition protože mám dual graphicsLaptop :Model : Lenovo G505s - notebookOS : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 32-bit Sestavení 7601CPU : AMD A8 5550M with Readon HD graphics 4 jádra 2.1 GhzRAM : 4 GB (použitelné 2535 MB)GPU : 1.AMD Readon HD Graphics 7640G - pomocná výpočetní grafika (APU) 2.AMD Readon R5 M230 2 GB - Hlavní grafická karta pro zobrazováníDisk : SSD 120 GB - Čtení : 137,89 MB/s , Zápis 89,56 MB/s

Odpovědi na otázku

Tisíckrát popsáno - ovládače na NTB se ZÁSADNÉ stahují z webu výrobce NTB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stáhnuto z webu Lenova žádný úspechStáhnuto z webu AMD alespoň tam jsou ikdyž hlásí chybu

To jsem si taky myslel, ale nemusí to být vždycky 100% pravda. Na NTB HP ProBook 4520s oficiální ovladač na grafiku (ATi HD 5470) pořádně nefungoval - hodně často padal a obnovoval se, házel modrou obrazovku atd. Tak jsem jej odinstaloval a stáhl nejnovější přímo z webu AMD a od té doby vůbec žádný problém.

Instalaci si zopakuj ještě jednou a neinstaluj tam hned Avast a Speedfan, kdoví co s tím systémem provedly. Prvně si plně zaktualizuj systém a až poté se vrhni na ovladače. Je to záležitost skoro na celej den, ale pokud instaluješ oficiální ISO instalaci od Microsoftu pouze s SP1, tak jiné východisko není (za předpokladu, že nechceš mít v sytému telemetrii a vnucovaný upgrade na Windows 10) .

A ešte taká malá technická poznámka: nech ich skúsi (ovládače) inštalovať v Safe Mode. A potom ich vyskúšať. Človek by neveril, ale i v Safe Mode sa dajú grafiky prepínať a nastavovať.

Kód 43 značí, že se ovladači nepodařilo inicializovat zařízení. Někdy to způsobuje špatný ovladač, ale většinou je příčinou HW závada. Vzhledem k okolnostem popisovaným v tvém příspěvku je HW závada velmi pravděpodobná.

Problém jsem vyřešil napsal jsem na podporu Lenova

No jo, stara dobra znama chyba 43