Grafické chyby ve hrách s 6600 GT od MSI, prosím o radu

Zdravím! Mám problém. Pořídil jsem si grafiku 6600gt od MSI, pustil jsem si 3D Mark05 a výsledek 3150 bodů, zachvatila mě vlna optimismu. Říkám si zkusím HL2 a ejhle... Hnusná voda - brčál, ve velkých prostorech 25 fps slide show. Potom Far Cry, taky hrozny textury v interieru - barvy úplně mimo mísu, venku místo zeleně černy skvrny a plochy.. Nevím co s tím! Zkoušel jsem ovladače 7122,7125,7180 a nic. Jinak mám burton 2500+,1024MB RAM a základní desku od MSI K7N2. Nejvíc mě štve, že jsem se dost dlouho snažil vybrat dobrou grafiku a tahle vypadala skvěle a těď tohle.. Zkoušel jsem ji i u kámoše a ten semý výsledek. Kámoš má 2 roky starýho Radeona 9500 PRO od Herculese a všechny nový hry mu jdou v pohodě! Sice nemá v 3DMarku05 3150 bodů, ale jen 1600, ale co to řeší.. K čemu mi je, když mám hodně bodů v testech a hry pak jdou bídně.. Prosím o radu, třeba máte někdo podobnej problém!? Ani nevím, kde bych mohl sehnat nějakej solidní ovladač - na ofic. stránkách NVidie mají 3 měsíce starý - super služby! Diky předem za rady a názory.

Odpovědi na otázku

Měly by to řešit ovladače 71.25(umě teda nepomohly) na farcry je na to patche(70mb)Hl2 nevím nemám.3D mark je v pohodě tolik mám taky

Hm zajímyvý, mě ty ovladače taky nepomohly:). Jinak mi to ještě píše chybu v Prince of Persia - (your graphics card MSI 6600GT is not supported). Taky nevím co to má znamenat a to jsem tu hru dostal přímo ke grafice. Asi nezbyde než čekat na ovladače, který to vyřešej - jestli ta chvíle vůbec někdy příjde:). Dík za radu s tím patchem. Ale stejně je to divné!

taky jsem řešil stejné problémy jako ty , far cry mi pořešily 3 patche - teď to valí na max detaily , no jedna báseň . tohle mi vyhodil splinter cell - your graphics card MSI 6600 is not supported , a znamená to pouze to , že ovladače nejsou certifikované , hra normálně valí , jinak mi karta jede jak s ovladači 66.93 co byly u karty tak s 71.25 a nepozoruju nějaký problém

pouzi upravene exe subory stiahnute s webuklasika googlepatche su sice pre gf6800 ale funguju aj na gf6600je tam aj subor "nocd" co funguje na original hre tiez

Ok, taky díky. Zkusim ty patche.. Ale stejne to Nvidia trochu nezvládla.. Vůbec mě nebaví řešit takovýhle problémy s novou grafikou skoro za 7000,-. Čekal jsem, že vše bude ok! Jak už jsem se zmínil, kámoš má toho 2 roky starýho Radeona a doteď neměl žadnej problém s hrama! Teď si ze mě akorát dělá p...l Nechápu jak je vůbec možný, aby úplně nová karta, s novýma technologiema a nevím čím vším, dělala tohle. Rozhodně mě to netěší! Celkem smutná realita. Už ty karty nejsou co byly! Příště na 100% koupím Radeona.. Ale to bude asi až za dlouho:)

far cry patch 1.1 , 1.3 , 1.31 , stáhl jsem je z www.bonusweb.cz

u far cry mi nepomohly nové ovladače ale paradoxně ty starší

Nechápu jak tvuj kamarád má 3dmark 2005 když na něj potřebuješ plnou podporu Directx 9 a to rozhodně 9500 nemá.......nicméně na toto téma jsem viděl hodně článků na zahraničních serverech.Takže stačí hledat

zas jeden chytrak co se tvari ze vsemu rozumi a na netu je jako doma...tak to te musim opravit radeon 9500 samozrejme plnou podporu DX9 ma je to obdobnej chip jako radeon 9700 ..zapnuti pipeline u nej resi razantni zvyseni vykonu ...mimo to tahle grafika se dala ve vyprodeji sehnat za 1750KC a to pri tom ze je rychlejsi nez radeon 9600 je dost dobrej kauf ..i dneska vsechny hry na tom behaj vemi slusne

Nedá sa k tomu nic ine povedat - ako je to v poslednom case MSI robi same nepodarky !!!! Je to katastrofa - ja by som si od MSI nekupil ani mysku.

Naprosto souhlasim, MSI slo s kvalitou v poslednich 2-3 letech hrozne dolu. Od MSI bych nebral vubec nic.

K těm ovladčům celá šestková řada (ovladačů)má v nových hra(farcry) problémi u 5900(zkoušeno na XT gigabite),v sedmičkové se to mělo vyřešit ale asi nějak nepovedlo.Mám leadteka 6600gt a s ovladačema 66.93 (pokud jsem spletl číslo sorry) mám v 3D marku 05 něco přes 2800 a s 71.25 přes 3100.Tak spoň trochu se polepšily

Ve Far Cry jsem měl ty samé problémy s Clubem 3D - černé textury, občas něco "rozmazané". Měl jsem ji jen půjčenou, tak jsem neměl čas to zkoumat. Myslím si, že nové drivery to dřív nebo později pořeší. Ovšem je zajímavé, že se tolik nakecalo o špatných ovladačích pro ATI, ale já s 9600 jel 1,5 roku na 3.7 a teď mám 4.10 (opět no problemo), kvůli NFSU2. Podle mě jen nVidia nestačila vyladit drivery.

takze nejako takto to vyzeralo u mna prvu hodinu ked som si doniesol msi6600gt agphned som instaloval forceware 71.22farcry potrebuje patch 1.3 a mozno na to 1.31-ale nemusi bytprince of persia dodany ku karte sa rozbehne po stiahnuti opraveneho exe suboru pop.exe a prince...exe,da sa stiahnut aj pop.exe no cd ten tiez funguje dobreproblem vidim v pouzitych novych technologiach na cipe nie velmi kompatibilnymi so starsimi enginami hiernapr. sof2 mi padal jedna radost a vyriesil to goldpatchskus sa poobzerat po opravach sw potom skusaj ovladace

Koukám, že se názory celkem rozrostly! Všem díky! Uvidím co se dá dělat. Neházel bych ty důvody na MSI, možná si pohoršily, ale rozhodně pořád lepší než CLUB 3D atd.. Nic proti, ale provedení je kvalitnější a delší záruka.. Leadtek je taky ok, ale v době kupu nebyl a Asus je zas drahej. Snad dořeší ty ovladače.. zatím jsou jen samý bety.