Grafická VGA:Intel® Graphics Media Accelerator HD

Co poviete na tuto Graficku kartu VGA: Intel® Graphics Media Accelerator HD ?
Rozbeham na nej nejaku hru?

Odpovědi na otázku

Odpověď je ano bez ohledu na to jaká to je verze této grafiky.

Starší tituly určitě. Ale neočekávej oslnivý výkon, nejedná se o herní grafiku.

no ono to neviem aka verzia..je tam len ze Grafická karta VGA: Intel® Graphics Media Accelerator HD

Neviem prečo tu ešte riešiš nejaké verzie, už prvé dve odpovede sú vyčerpávajúce, na položenú otázku si dostal odpoveď áno, iba doplním, že tetris, míny a solitaire určite pobežia, veď aj to sú hry...

Ano některé hry na ní budou i fungovat . Seznam podporovaných grafických adaptérů najdete na stránkách výrobce té neznámé hry.