» Poradna » Web a internet

Grafická klávesnice - Fio banka

Zdravím,v přihlašovacím formláři v internetovém bankovnictví Fio banky se u jména i hesla dá kliknout na ikonku klávesnice a po kliknutí se objeví grafická klávesnice pro zádání znaků myší. V prohlížeči Firefox se mi po kliknutí na tu ikonku však klávesnice neobjeví. Proč? V Exploreru to jde. Dá se to někde nastavit?Děkuji za rady..

Odpovědi na otázku

Opravdu používáte IExplorer pro bankovnictví?

Explorer právě nepoužívám. Ale po aktualizaci Firefoxu mi to nešlo zobrazit, proto jsem zkusil zda to jinde jde. Abych zjistil jestli není chyba na straně té banky.

Internet Explorer ve svém vlastním zájmu proboha používej jedině na těch pár obskurních případů, kdy je výslovně vyžadován - což je bohužel pár online aplikací státní správy.Jinak tuhle fosilii proboha vůbec nevytahuj.

Tak to je dobrý, já se ptám jak nastavit ve firefoxu zobrazení grafické klávesnice a vy mi píšete, že nemám používat Explorer Dobrý Exporer jsem zapnul, jen abych zjistil, zda to v jiném prohlížeči jde.

U mne normálně funguje - Firefox 74.0.1 (64 bit). Totéž Vivaldi 2.11.1811.52 (Stable channel) (64-bit). Takže tam máš něco špatně.Co nějaký blokovač skriptů nebo reklam, nepoužíváš? Na webu banky mám tohle všechno vypnuté.

Díky. Prozkoumám to..

Vlastní virtuální klávesnici můžeš používat kdekoli, i ve Windows. Tak proč se spoléhat na cizí řešení?Comfort Software Group: Hot Virtual Keyboard