Grafická karta

Dobrý den mám grafickou kartu Gigabyte nVidia GTX 750 Ti 4GB v PC Windows 10 PRO a hraju Euro Truck Simulator 2 Multiplayer a seká se my hra, i při nejnižším rozlišením hry se to seká, a chtěl bych se zeptat jakou minimálně grafickou kartu za rozumné peníze mám koupit aby mně plynule jel Euro Truck Simulator 2 Multiplayer díky..

Odpovědi na otázku

Vis jistě, že se ti to seká zrovna kvůli grafice? Multiplayer hry se často sekají naopak kvůli slabému procesoru. Tak aby ses nedivil, že vyměníš grafiku a bude to téměř to samé. Procesor máš jaký? Jinak hardwarové požadavky na tu hru se jistě dají najít na webu.