Grafická karta

Zdravíčko dlouho jsem tu nebyl, teď k věci 😶.. Vždy když večer vypínám kompa tak jedu na moji grafické kartě vpohodě.. ráno zapnu počítač a přepne se mi na integrovanou, přičemž ji nikde nevidim.. nikde jsem jic nemazal (ano je to divný), v čem može být problém? Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Musím znova nainstalovat ovladače, pak to jde zase bez problému...

Méně relevantního info už napsat opravdu nešlo.

Bod obnovy, reinstall systemu,ak nepomuze tak odchazi grafika nebo deska.