Grafická karta

Dobrý den ¨Koupil jsem dnes Grafickou kartu Nvidia Geforce GT 740 A asi po 2 hodinách se mi vypnul PC a když jsem ho zapnul tak byla černá obrazovka A když jsem zapojil monitor do Základní desky tak to jeloAle když jsem dal Grafickou kartu do jiného PC tak to zamrzlo u zapínání PC a to samé to dělalo a ji při RestartuProsím o radu

Odpovědi na otázku

Vrať ji bez udání důvodu v rámci 14 dní a kup obratem novou.Pokud bys ji reklamoval, budeš měsíc čekat....

Jako že by takovou kartu koupil dnes jako novou? To se ještě prodává?

Přesně tak, vrátit a koupit novou, ale ne GT 740. Je to jako v dnešní době kupovat novou Škodu 120. Pokud nejste fanda starých věcí, tak to moc smysl nemá.Nejlevnější grafiky které mají dnes smysl je od AMD něco jako RX 550 (spíše RX 560) a od Nvidie GT 1030. Jen bacha, že tyhle grafiky už neumí VGA.PS: Nejde ani tak o výkon, který je i tak oproti GT 740 daleko vyšší, ale hlavně o technologie jako je třeba HW podpora H265 atd...

PPS: A bacha. U Nvidie je třeba dávat pozor na to aby to byla GT 1030 s paměťma GDDR5. Prodává se i s paměťma GDDR3, ale ta stojí stejně a je pomalejší.

... a kde jsi to koupil? Dej sem odkaz. To se ještě prodává? ... /"A jaké je dnes hvězdné datum?"/ ...

Diky všem koupil jsem ji ze servisu ale mám na ní měsíc zaruku :D

jestli neni v troube pecena

Vrať ji tomu, kdo ti ji prodal. A jestli na tom chceš hrát nějaké hry, tak určitě nekupuj tu samou

Dam ji do trouby oka mam snídaní