Grafická karta

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu dát grafickou kartu rtx 2060 do základní desky asus prime h310m-k r2.0. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano, klidně i Titan RTX. Desce je grafika buřt a grafice je zase ukradená deska. Důležitější jsou jiné věci:- Máš k tomu smysluplný CPU? Vzhledem k té desce pod Celerony a Pentia se o tom dá trošku pochybovat.- Máš v bedně místo? Grafiky jsou velké.- Má bedna slušné větrání? Grafiky topí.- Máš k tomu použitelný zdroj? Levné šunty mají watty jen namalované.

- H310 podporuje i i7. Takže bych se toho CPU nebál, - RTX2060 může být pomalá i pro toho Celerona, pokud s tím bude hrát v nativním 4k + DSR factor 4, bavíme se o 8k obrazu, když přidá 4xSS, tak o 16k...

No jo, to bys nebyl ty, kdybys sem vždy nepřišel a nenapsal tuhle kokotinu. Napadlo tě někdy, že popisuješ zcela okrajovou záležitost a že levnou H310 pod i7 kupuje minimum lidí? Mě je celkem u prdele, zda se toho ty bojíš nebo ne, já se ptal tazatele, co má za PC.

Zdroj mám 350w ale vím že mi stačit nebude a budu ho muset vyměnit. Procesor mám intel core i3 8100 a v case je max. délka karty 40cm.

Jaký "350w"? Každopádně by musel být hodně dobrý, aby stačil dlouhodobě. Tato kombinace při hraní bude žrát něco mezi 250-300W, což šmejd nedá, pološmejd možná ano, ale ne dlouhodobě a dobrý zdroj, který to dá, u toho bude velmi pravděpodobně dost hlučný.