Grafická karta

Dobrý den mám 8GB 450W zdroj i5-4460 procesor a chci si koupit novou grafiku ale mám tři vybrané ale nevím která z nich je vhodnější SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 OC 4G (Samsung Memory)MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OCASUS ROG STRIX GAMING RX570 DirectCU II OC 4GB předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Vhodnější k čemu ? No z logiky věci je 580 lepší jak 570, nebo co je vlastně dotazem ?btW: co za zdroj tam je 450W nic o zdroji neříká

Tady si můžete ověřit, jestli to utáhne zdroj: https://outervision.com/power-supply-calculator

Jenže je zdroj a "zdroj". Pokud to je nějaký EC, WhiteEnergy, Evolveo atp., tak ten dá 450W leda ve snu.

Když bude mít silnou 12V větev tak proč ne, lecjaký šunt má 12V dost silnou na to aby to utáhl, samo se najde spousta šuntů co ne.

Ten kalkulator nedoporucuju. V mnoha pripadech pocita uplne hovadiny. A autori jsou si toho vedomi, proto umoznuji zvolit zcela nesmyslne "bulharske konstanty" a docilit tak zcela libovolneho vysledku. :o)