Grafická karta

Zdravim potřebuju poradit dneska sem si pořídil grafiku od MSI Nvidia Geforce gtx 1070ti,zapojil sem jí strčil sem do ní hdmi a obraz v pořádku naběhl ale počítač mi píše že mám zaplou integrovanou grafiku a nevím jak jí vypnout či přepnout na novou grafiku,základní desku mám také od MSI ale v biosu sem to nikde nenašel

Odpovědi na otázku

Co ti to přesně píše a kde? Zapnutí IGP nevadí. Jde používat obě. Důležité je, abys měl monitor v GTX, ne v desce.A jinak vypnout se to dá v BIOSu. Jen se to občas jmenuje podivně. Najdeš to v manuálu k tvé tajné desce MSI.