Grafická karta

Dobrý den,zakoupil jsem si grafickou kartu Radeon rx 560 4gb a mám takový problém že když si na ni najedu ve správci zařízení tak mi to u ní ukazuje vykřičníček a oznamuje to větu : Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)..Nevím si rady a novou grafiku si už kupovat nechci...Drivery mam všechny aktuální z ofiko stránek amd přesně na tu grafiku.Předem děkuji za odpověd...

Odpovědi na otázku

Aký zdroj, aká verzia ovládača a odkiaľ...? To už nikto nedokáže dať dostatok info?

https://www.amd.com/pt/support/graphics/radeo... tyhle drivery..Jinak procesor mám i3 6100,8gb ram, zdroj greenpower 450W