Graficka karta

Dobry den potrebuju se zeptat jake reseni je kdyz mam zakladni desku ktera podporuje gtx 1060 ale zdrouj nema pridavne napajeni pro grafickou kartu? Pomuze mi koupit novy zdroj?

Odpovědi na otázku

Ano. Každá aktuální deska podporuje nové grafické karty. Pro 1060 je potřeba přídavné napájení. Problém může být u firemních zdrojů, které nerespektují ATX standard.Na druhou stranu je třeba přídavné napájení pro některé 1050ti a výše. Stejně tak AMD 570 a výše. A ohledně použitelných zdrojů doporučím prohlédnout fórum.

NIč iné ti nezostáva ! A v tomto prípade doporučujem trochu kvalitnejší zdroj , tá karta si to zaslúži.

Redukce nezajistí "dost proudu" ...

Já bych koupil nový zdroj a case