Grafická karta

Zdravím, potřebuji herní grafickou kartu, která má min. 2 GB VRAM, a aby byla do 3-4 tisíc max. Momentálně mám Gigabyte GeForce 650 Ti 1 GB. Moc se v tom nevyznám.. Děkuji moc za všechny odpovědi :)

Odpovědi na otázku

GTX 1050Ti 4GB pokud se podari sehnat za cenu pod 4000 kc nebo RX560 4GB s 1024 stream procesory pokud se zadari sehnat do 3300 Kc. Ceny nad jsou predrazene. Je mozne se podivat i po pouzitych, pak existuje sance ziskat treba i GTX 1060 3GB. Ale dat si pozor od koho se kupuje.Horsi nebrat.

projdi aukro, bazos, sbazar atd. jsou tam mraky karet se zarukou. v obchodech jsou ty ceny peklo. za tu cenu koupis tak rx 550, resp. 1050 (bez Ti).