Grafická karta

Zdravím,MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GneboASUS ROG STRIX GeForce GTX 1050TI 4G GAMINGdíky za rady.

Odpovědi na otázku

Jsou prakticky totožné, ale vzal bych spíše MSI, nejen že je na ní více recenzí, ale taky (to je bez prosklené bočnice nepodstatné) lépe vypadá :D

Je to to samé

Obojí jsou to grafiky se stejným jádrem od různých výrobců. Po stránce výkonu i zpracování jsou +-stejné. A obě jsou nechutně předražené, protože mají stát do 4500,-, nikoliv přes 5000,-.

Tohle je ovšem síla:https://www.mironet.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-g... GTX 1050 Ti za cenu lepší GTX 1060 6GB, to se jen tak nevidí.

Ok, díky