Grafická karta

Ahoj lidi, chci se zeptat. Kde kupujete nejlevnejsi hw do pc, potažmo grafiky. Neberte v potaz, aktualní děni kvůli kryptoměnám.Děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

Tato otázka je aktuálně úplně zbytečná.Za normálních okolností najdeš nejlevnější na Heuréce nebo podobných srovnávačích, ale rozdíly jsou malé, takže já kupuji tam, kde to mám ověřené bez ohledu na to, že to vyjde o pár % dráž.Dnes ale na výběr není a nejsou nikde. Pokud ano, jsou předražené. Takže aktuálně se kupuje tam, kde se zrovna objeví a pokud jsou za ještě akceptovatelnou cenu (většinou ne).

Aktuálně není vhodná doba k nákupu VGA: těžební čílenství způsobilo, že jsou vyprodané dokonce i čistě herní VGA (nVidia), k profi účelům slaboučké. Co s tím?Pokud opravdu nezbytně potřebuješ VGA (původní VGA je vadný), mrkni se do bazarů.