Grafická karta

Zdravím půjde mi Grafika Msi GTX 660ti TF 2Gb (momentálně GIGABYTE GeForce GT 730 ) k sestavě MB- GIGABYTE M57SLI-S4CPU- AMD Phenom 9600Ram- Kingstone ddr2 2x4GBZdroj- 400WPozději budu upgradovat vše a odpovědi tipu vyhoď to z okna jsou zbytečné :)

Odpovědi na otázku

Já bych to vyhodil z okna.😂

Ano. Pokud to da tvuj zdroj. Jde o jeho stav. Novej v pohode. Starej nejspis taky. Budes potrebovat 6ti pin napajeni grafiky. Necekej zazraky.

Díky :)

Na to, že je to 4c, je to slabé a GTX 660 vyžaduje o čosi lepší CPU ak sa nemýlim