Grafická karta

Zdar lidi, chci se zeptat kolik gb mají tyto dvě grafické karty AMD RADEON 7640G 7600M

Odpovědi na otázku

Záleží, kolik jim přidělíš

První je integrovaná, takže tolik, kolik se jí nastaví (nemá vlastní, krade si kus RAM).U druhé nejsi moc konkrétní. 7600M je název, pod kterým je schováno více grafik:HD 7610MHD 7630MHD 7650MHD 7670MHD 7690MHD 7690M XTA mají 1-2 GB DDR3 nebo GDDR5, podle typu a toho, co na ně výrobce notebooku dá. Ale ono je to celkem jedno. Jsou to slaboučké grafiky, pro které je i ten jeden GB více než dost.Důležitější než velikost paměti je, zda tam máš DDR3 nebo GDDR5 a hlavně to, kterou přesně tam máš. Mezi 7610M a 7690 XT je docela rozdíl. Skoro bych si vsadil na HD 7670M + DDR3.