Graficka karta

Ahoj po dlhšom čase som sa rozohodol zmeniť v mojom pc grafickú karty na XFX RS Radeon RX 550 4 GB pc je Dell optiplex 755 presnejšie : Intel Core 2 Quad Q9300 , 6gb ram, MB: Dell Inc. 0GM819 (CPU) ale neviem či sa mi pc s ňou zapne lebo už som sa nedavno popálil pri grafike gtx 1050ti sc ze zaplo pc a monitor nie preto chcem radsej dopredu vedieť či bude fungovať Ďakujem

Odpovědi na otázku

To máte grafiku zdarma? já mám podobné 2 PC - staré 775tky - řekl bych, že vaše má schopnost pracovat s max. 8 GB ram - paměť tedy bude najednou 4+ 4GB ... a taky by mne zajímalo, jaký máte zdroj na tomto PC..Jinak si nedovolím radit - nejsem tak zkušený, ale přeci jen by mne zajímalo, proč chcete toto dávat do staré krabice...

takže áno možem pracovať s 8gb ram ale mam 4 sloty na ram čize mozem mať 4x2gb ram zdroj mam 300w a ten dovod je jednoduchy proste si chcem zahrať hry ale nemam peniaze na novy poskladany pc

doporučený zdroj je 550W - neřekl bych, že to pojede...Max. ram se sčítá podle mého názoru jako Grafika plus zbytek - celkově max. 8GB - tj. 2GB ram budete mít zbytečný.GTX1050 měly některé doporučení 300W, ale když nejela ani ta, nedával bych tomu moc nadějí....Jen můj laický názor.

550? no neviem ale ja hovorim o tejto https://www.alza.sk/xfx-rs-radeon-rx-550-4gb-... a k tej 1050ti mne bolo na inych forach povedane ze mi to nemusí isť nie kvoli zdroju ale kvoli tomu ze moja zakladna doska nepodporuje EUFI

njn, jsem se díval na jiný typ... pardon...v každém případě bych se zamyslel, jestli na tak starou desku dávat grafiku násobně dražší než zbytek HW. Podle jednoho webu by měla být kompatibilní deska jen s : http://www.pc-specs.com/mobo/Dell/Dell_GM819/3322...

no a v seznamu GTXka jsou... - jen netuším, jak to zdroj zvládně všechno napájet... není tam náhodou přídavné napájení? No nejsem expert,... jen to tu bylo delší dobu a napadla mne varianta...

Prvně bych se podíval na White list výrobce co tam jde dat za grafiku. A pak bych vybíral z toho seznamu, protože jiná grafika tam nepojede.

Docela by mě zajímalo jak si dopadl s tou grafikou 1050. Já tam mám jen Zotac GeForce GT 730,ale šlape. Já má zase jiné dilema. Chci si tam dát větší HDD namísto 160 GB. Vím,že tam patří SATA. Ale mám vyhlídnutý SATA 500 gb a má označení SATA II a Druhý SATA III. Půjdou tam ? Další dilema mám pamětích. Jsou tam DDR2-SDRAM 667 400.0 MHz (PC2-6400) CL5. Ale ty co chci mají označení taky DDR2-SDRAM 667,ale mají 800MHZ a jsou cl6...Jak to vidíte ..Dík za radu.