» Poradna » Ostatní

Graficka Karta

Zdravím vás, chcel by som sa spýtať aku graficku kartu by ste doporučili k processoru AMD FX-8300 eight-core. Jedná sa iba o upgrade a hľadám najlepšiu alternatívu aby sa to nezpomalovalo :)

Odpovědi na otázku

slušné karty sú vypredané a tie čo sú sú predražené hľadal by som bazár gtx 1060 / RX 580/480/570/470 alebo novú gtx 1050ti

zrovna bazar 580 atd koupíš dráž než byla pořizovací cena :D

Ano ? ale možno by sa našiel niekto kto pochopil že tažením z domu nezarobí a bude sa kariet chcieť zbaviť za rozumnú cenu

jj zatím to vypadá na rozumný ceny

No tak to ostáva len gtx 1050 ti alebo bazár gtx 970 ak nechce preplácať

nad GTX 970 taky uvažuju

Skusim asi tu 970 ako hovoríš :) Dakujem za pekné odpovede :)

Když se jedná o upgrade, tak by bylo docela vhodné napsat, co tam je nyní.

Moomentálne je tam osadena GTX-ková 560 Ti :(