» Poradna » O Živě.cz

Grafická karta

Zdravím je lepší grafická karta GTX 460 nebo GTX 750 Ti 1 GB ? 460 mám a byl sem v obchodě stím že chci lepší tak mi nabízej jedinou co tam mají a jelikož je jediná tak nevím jestli to dělaj protože je fakt o něco lepšíí nebo aby měli kšeft :D děkuji

Odpovědi na otázku

Smysl to nemá. ☺

Myslíš ? řekl bys že je lepší rovnou třeba GTX 960 ? to je tak strop nad 5.500 ,- jít nechci neboť mám intel celeron 2.6 a 8 gb ram takže zase ultra grafiku nechci neboť bych pak musel jít i do update cpu aspon na i5 :) jinak co se týče her hraju jen Dayz Standalone a world of tanks a to hravě dá i ta GTX 460 jen to dělá takovej zvuk že by mě jeblo podle hodnocení na alzy je ta GTX 750 Ti potichá i při zátěži ale já se bojím aby nebyla slabší pokud je stejná tak je to dobrý.

Nez 960 bych osobne sel spise do R9 380 2GB verze je tak kolem tech 5k,- na bazaru ji vidim za 3k,- (http://pc.bazos.cz/inzerat/52519916/Mam-3-ku... ) - ale v zavislosti na tom, co mas za zdroj - a popis typu:"nevim, je to neco 500W" nestaci

Zdravém koukal sem natohle ale ve směs mi to neukáže nic co by mi neukázala třeba alza nebo czc jen parametry ale která je lepší ? nic GTX 460 sběrnice 256 GTX 750 Ti jen 128 jenže 750 zase větší pamět 460 menší a tak je to z více věcma, ale na jiných forech kde je více aktivích lidí mi psali že GTX 750 Ti je o něco málo výkonější a uspornější ale díky