Graficka karta

Dobry den mam dotaz mam pocitac s procesorem Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz a integrovanou grafickou kartou a chci se zeptat jestli by zvladnul tuto grafickou kartu GIGABYTE GT 730 Ultra Durable 2 2GB GDDR5 dekuji za pomoc

Odpovědi na otázku

zvládnul ale asi ten procesor bude "brzdit" výkon při hraní her... Core 2 Duo už stačí sotva na kancelář

730 je starej nevykonej srot. Tu nebude brzdit zadne CPU. Mozna tak PIII .

Levou zadní jako prd.

diky za odpoved :)