Grafická karta

zdravim a prosím o radu. Chci GPU na hry akle i na nenáročné činnosti. Požaduju aby na tom šlo hrát watch dogs v rozumné kvalitě a taky abch na tom rozjel gta 5 až vyjde pro PC na nějakou slušnou hratelnost bez lagů.Cenově kolem 3 000 kč nejlépe na CZC

Odpovědi na otázku

pridaj 6000 a môžme sa baviť. Plus záleží na CPU a zdroji

optimálne požiadavky sú GTX 560 Ti, ale skôr by som bol za GTX 760 a tá je za 6000, alebo GTX 660 za 5000

zdroj mam 600 W a CPU AMD vishera FX 6300 šestijádro

Jako pozadovat za 3 tisice muzes

Nejlevnější na čem se to dá v pořádku hrát je r9 270 za 4300...