Grafická karta

Dobry den mam problem chtěl bych koupit grafickou kartu GIGABYTE N770OC-2GD ale nevím jestli mi bude pasovat na zakladní desku Gygabyte GA-P55A-UD3 . tak bych chtěl prosím poradit děkuji za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Pasovat tam bude bez problémů. Jediné, v čem by mohl být problém je CPU a zdroj. Máš dostatečné? Pomalý CPU ti ji bude brzdit a slabý zdroj ti bude vypínat PC.

no CPU mam Typ CPU QuadCore Intel Core i5 750, 3200 MHz (24 x 133) a zdroj mam myslím 750

i5 750 má výkon cca jako dnešní i3 (spíš menší). GTX 770 je k němu dost silná grafika. Maximum bych k němu viděl GTX 760 / R9 270X. Ale koupit ji můžeš, jen od toho nesmíš očekávat, že budeš mít výsledky jako v testech. Ve hrách náročnějších na CPU bude výkon omezený.

Zdroj by měl stačit, pokud to není nějaký vyložený zmetek s nápisem 750W, ale reálným výkonem jako má lepší 350W.

no myslel sem si to ok děkuju za pomoc