Grafická Karta

Zdravím,chcem sa spýtať či mi grafická karta - Asus EAH4550/DI/512MD3(LP)/A pojde na moj Pc : Operačný systém Windows 7 Ultimate 32-bit SP1CPU Intel Core 2 Duo E4600 @ 2.40GHz 31 °C Conroe 65nm technológiaRAM 2,00GB Dual-kanál DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)Základná doska Dell Inc. 0GM819 (CPU)Grafická karta L685 (1280x1024@60Hz) Intel Q35 Express Chipset Family (Dell) Intel Q35 Express Chipset Family (Dell)Úložisko 74GB Hitachi HDS721680PLA380 ATA Device (SATA) 35 °COptické jednotky ATAPI iHAS124 B ATA DeviceAudio High Definition Audio Device

Odpovědi na otázku

Ano. Je to velmi jednoducha VGA, ale pobezi. Posledni podporovany OS je Win 8, na Win 8.1 uz nejde.

Ďakujem :)

Tedy pokud se dívám správně, měl by mít uvnitř tuto desku:http://www.ascendtech.us/dell-optiplex-755-motherb... Předpokládám, že je to nějaká starší pracovní stanice Dell Optiplex 755 s monitorem Eizo.Ještě sundej bočnici a podívej se, jestli tam náhodou není nějaký hodně slabý zdroj - občas se do takovýchto sestav dávaly jen 80W zdroje.Pokud chceš zlepšit celkový výkon, podívej se ještě po dalších dvou pamětech, měly by jít koupit za pár korun. Osobně můžu doporučit tohodle číňana:http://tinyurl.com/o6ohmkr