» Poradna » Notebooky

Grafická karta

Čau lidi, mám dotaz ohledně tohoto počítače, lenovo g 570 ( http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g570-d2679... ), moc se v tom nevyznám a rád bych věděl, jestli se dá u tohoto počítače vymněnit grafická karta, děkuju předem.

Odpovědi na otázku

Ne.

prečo si nekúpiš desktop?

Tenhle laptop nema diskretni grafickou kartu. Ma GK v procesoru. Neni co menit!

co je to GK ?

To na co se ptáš.

grafická karta predsa. Niekedy sa zamieňa za VGA, ale to je zároveň aj rozlíšenie 640x480 aj konektor (inak označovaný ako D-SUB)