» Poradna » Ostatní

Grafická karta

Ahoj, koupil jsem si stol. počitačA je v ní grafiká kartaMSI Radeon HD 7750 OC 1 GB DDR5 (128bit)no a teď ten problém dostal jsem cédečko s ovladačema ale ve slošce SVGA nic není :/A na insternetu nemohu najít ovladače k této grafice, hledal sjem už všude celé odpoledne a už vubec nevím co dál, nevíte prosím někdo kde je stáhnout ? děkuji

Odpovědi na otázku

Proč z nějakých pochybných zdrojů, když můžeš přímo od výrobce?