Grafická karta zobrazení 3D objektů

Dobrý den, potřeboval bych poradit grafiku do desktopu, či celou PC sestavu. Jde mi o zobrazení 3D modelů a technických výkresů. Nevím zda grafikou upgradovat 5 let starou i3 sestavu. Nebo pořídit nějakou herní sestavu. Předpokládám, že na to zobrazení (mnohdy 1GB stp file), potřebuji především výkonnou grafickou kartu). Nicméně, která je dost výkonná, jakou paměť? Používám Autodesk. Díky.

Odpovědi na otázku

Zapomeň na herní ... použij takovou, kterou má v podpoře ten Autodesk. Obvykle Quadro.

Autodesk predsa neskapal. Ma svoju stranku a svoju podporu.Preco si myslis, ze bezny poradca v beznej poradni "precura" radou vyvojarov v Autodesku?