Graficka karta vymena alebo len nedbanlivost?

Mám grafickú kartu Zotac9800 GT ECO 1GB 256M DDR3.Po oprave my opravár vybral grafickú.Nepovedal či je zlá a preto sa bojim zapojit ju.Moj procesor je Intel Pentium D CPU 3,40 Ghz.co najskor my odpiste prosim. Dakujem!

Odpovědi na otázku

A co kdyby ses třeba toho opraváře zeptal, to by nešlo??? Jak asi můžeme my vědět, proč ji vymontoval?

Lebo odisiel.Chcem len vediet ak aj ta graficka karta poskodena a dam ju do PC nič sa my nepokazý?

Jak to máme vědět? Zeptej se opraváře, proč ji vyndal.

Nemůže "Lebo odisiel." Opravář zřejmě nebyl opravář, ale nějaký potulný čórkař, který se infiltroval do bytu tazatele pod záminkou seřízení všech domácích spotřebičů, pobral co se dá a "odisiel". ☺

Stejným způsobem jak jsi ho zavolal poprvé, aby přišel, tak ho zavolej znovu a zeptej se ho. Na tvoji otázku může odpovědět pouze on a nikdo jiný. A jinak "pokazí" se opravdu NEPÍŠE s "Ý" a stejně tak ani "mi" se v této souvislosti nepíše s "Y". Co vás v těch školách učí, pořádně profackovat by vás měli ;)

Odpisuju ti. Taky to nevím.

A proč se nezeptáš jeho? On ti ji z nějakého důvodu vyndal, ne my.

Je skutečně srandovní, že se nás ptáš na takovouhle věc. Na druhé straně: Pokud by grafická karta byla fatálně vadná, tak by ti zničila počítač ještě před příchodem tajnůstkářského opraváře.