» Poradna » Ostatní

Grafická karta se nerozsvítí

Zdravím, cca před týdnem jsem v PC připojil integrovanou grafiku do pc, když jsem potom chtěl vrátit normál grafiku nešel obraz, zkoušel jsem 2 grafiky a stejný problém, funguje jen integrovaná. nevíte v čem je chyba ?

Odpovědi na otázku

Udělej reset BIOSu a je to.

udělá se reset když vyndám baterku na 10 min ?

Proč bys vyndaval baterku, když tam na to máš piny? Stačí je na moment spojit, nemusíš čekat 10 minut.

restartoval jsem ho a pořád jen integrovaná jde

A monitor máš v grafice nebo stále v IGP?

IGP

No a proč? Zapoj ji do grafiky, jinak ti to fungovat nebude. Dokud ji budeš mít zapojenou do IGP, pojede to na IGP.

když ho dam do grafiky je no signal

Zkontroluj, zda je pořádně domáčknutá. Pokud ano, udělej ten reset. Pak by se to mělo přepnout na ni.

vypnu pc, zapojim ho do grafiky, udělam reset a zkusim zapnout.

zkusil sem a pořád nic

V tom případě je tam blbě ještě něco. Co tu sestavu vypsat, ať víme o co jde?

Procesor: Pentium dual-core cpu E 6700 3,20 Ghz4gb Rama pomohlo by kdybych odinstaloval ovladače IGP a připojil Grafiku ?možná to bude tím že se mi Aktualizovaly ovladače.. ale na IGP

Nedivím se, že to nefunguje, když máš jen CPU a RAM.

MB: MSI MS-7267 v. 4.0Zdroj: Fortron SP-450A Bulk